Лудогорец II разби с 4:1 Беласица Петрич за трета поредна победа

...

Лудогорец II с трета поредна победа във Втора лига

Лудогорец II разби с 4:1 Беласица Петрич за трета поредна победа в шампионата на Втора лига. Мачът бе от програмата на XV кръг и се игра на стадион " Гнездо на орли ". Като титуляри за втория тим на клуба започнаха Педро Енрике и Рай Насименто.

Разградчани откриха в 20-та минута. Димитър Илиев напредна по левия фланг и центрира рисково. Рай Насименто нанесе удар, който Захари Димитров съумя да отрази. До топката обаче първи стигна Бранимир Костадинов, който я вкара във вратата за 1:0. Първото полувреме приключи при този резултат.

След почивката гениите на Шампионите стигнаха до второто си попадение в 55-та минута минута. След бърза контраофанзива Цветослав Петров изведе Хюсеин Кельовлуев по дясното крило, бързакът напредна и приключи тъкмо с удар в далечния ъгъл. В 78-та минута Беласица понижи на 2:1. Точен с глава бе капитанът Запро Динев. Бърза контраофанзива хвана неподготвена защитата на Беласица и в 80-та минута. Кельовлуев откри Рай Насименто, а бразилецът изпревари Захари Димитров за топката и стражът бе заставен да го спре непозволено. Главният арбитър Стефан Гурков уточни бялата точка, а зад топката минута по-късно застана пострадалият и стреля тъкмо за 3:1. Последното попадение в дуела падна в добавеното време. Алекс Луканов стреля към вратата на гостите, а Мартин Русков подложи крайник и насочи кълбото в личната си мрежа за 4:1.

ЛУДОГОРЕЦ II - БЕЛАСИЦА (ПЕТРИЧ)   4:1

1:0 Бранимир Костадинов (20)

2:0 Хюсеин Кельовлуев (55)

2:1 Запро Динев (78)

3:1 Рай Насименто (81 - дузпа)

4:1 Мартин Русков (90+3 - автогол)